КОМПАНІЯ RENAULT В УКРАЇНІ - НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ФК “ДИНАМО” КИЇВ

Компанія Renault в Україні стала офіційним партнером футбольного клубу "Динамо" Київ на сезон 2015/2016 р.


Бренд Renault в світі активно підтримує спорт протягом багатьох років.

Дотримуючись глобальної стратегії бренду, компанія Renault в Україні стала офіційним партнером одного з найвідоміших українських футбольних клубів - "Динамо" Київ на сезон ігор 2015/2016 р.

Як зазначила Яна Міненко, Голова правління АТ "Рено Україна", "компанія Renault із великим задоволенням прийняла рішення про співпрацю з легендарним ФК "Динамо" Київ. Ми раді підтримувати відомий київський футбольний клуб, надаючи якісні і  надійні моделі Trafic та Fluence для забезпечення діяльності клубу. Переконана, що співпраця бренду Renault з ФК "Динамо" Київ буде плідною".

Інформація про співпрацю з ФК "Динамо" Київ буде розміщуватися на офіційному сайті компанії http://www.renault.ua та на офіційних сторінках у соціальних мережах.  Компанія Renault в Україні в рамках партнерства буде розігрувати квитки на домашні матчі Чемпіонату та Кубку України в Києві.


Довідка: Renault та автомобільний спорт
Renault бере активну участь в гонках Формула-1 вже більше 35 років. За цей час боліди з двигунами Renault виграли 160 Гран-прі та 12 Кубків конструкторів, а 7 пілотів, що виступають на автомобілях з двигунами Renault (за всю історію), завоювали 11 чемпіонських титулів.

Світова серія Renault робить світ авто спорту доступнішим для широкої спільноти і вже давно стала візитівкою компанії на світовій спортивній арені.

У 2014 році стартували нові змагання електромобілів в класі FormulaE, де Renault є офіційним технічним партнером чемпіонату і титульним спонсором команди e.dams Renault.